Regały higieniczne

Magazynowanie żywności wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności, aby produkty pozostały świeże oraz nie zostały w żaden sposób zanieczyszczone. Oferujemy Państwu profesjonalne, atestowane regały higieniczne, niezbędne w każdym magazynie przechowującym jakiekolwiek produkty żywnościowe. Konstrukcja regału jest wykonana ze stali, natomiast za właściwości higieniczne odpowiada specjalna powłoka. Dostępne w naszym sklepie regały higieniczne nadają się do przechowywania każdego rodzaju żywności, niezależnie od rozmiaru produktów, za sprawą regulowanych wysokości półek.

Chcemy podkreślić, że oferowane regały higieniczne mają możliwość składania modułowego. Oznacza to, że z powodzeniem można ergonomicznie zabudować dostępną przestrzeń. Ważne jest również to, że materiał, z którego zostały wykonane, pozwala na ustawienie ich we wszelkiego rodzaju chłodniach.

Prezentowany asortyment jest doskonałym rozwiązaniem dla miejsc o podwyższonych wymaganiach sanitarnych. Można go zatem ustawić w szpitalu, aptece czy wszelkiego rodzaju placówkach gastronomicznych, gdzie czystość jest niezwykle ważna.