Regały ESD

Regały ESD zostały zaprojekowane dla bezpiecznego przechowywania komendantów elektronicznych w magazynach, warsztatach i na halach produkcyjnych.
Maes oferuje regały ESD w wielu wariatach do wyboru. Aby najlepiej dobrać regał do twoich potrzeb wybierz odpowiedni parametr : wysokość regału, szerokość, głębokość półki. Jeżeli nie jesteś pewien o potrzebujesz skontaktuj się z Maes pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie dla twojego magazynu ESD


Regały z inteligentną powłoką ESD


Nawet najmniejsze ilości ładunków mogą zniszczyć komponenty elektroniczne.
Do tej pory przy przechowywaniu komponentów elektronicznych na regałach magazynowych stosowano różne dodatkowe środki ochronne taki jak maty ochronne kładzione na półkach magazynowych lub stosowane systemy uziemień aby chronić wrażliwe produkty czy też materiały produkcyjne.
Oferowane przez MAES regały ESD pokryte są specjalną powłoką ESD, która gwarantuje kontrolowany sposób rozradowania napięć. Odpowiednie pokrycie półek regałów magazynowych ESD sprawia, że napięcie ulega rozproszeniu i wrażliwe części są chronione i nie ulegną uszkodzeniu.


Regały ESD to same zalety dla twoich czułych urządzeń na wyładowania elektrostatyczne


Obciążenie 190 kg na każdą półkę, mierzone przy równomiernym obciążeniu, wszyvka instalacja bez konieczności poosiadania dodatkowego sprzętu, zdefiniowany opór rozładowania od 104 do 109 Ω, zgodność z normą DIN EN 61340-5-1m możliwość rozbudowy nieograniczona i w dogodnym czasie.