Regały do archiwum

Odpowiednie przechowywanie dokumentów jest niezwykle ważne. Każda firma, nawet najmniejsza posiada informacje, które nie powinny wydostać się na światło dzienne. Warto zatem zadbać o to, aby znalazły one swoje miejsce. Tutaj z pomocą przychodzi nasz sklep, który oferuje Państwu regały do archiwum.
Regały od Maes to regały idealne do każdego archiwum zakładowego. Wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej idealnie sprawdzą się do przechowywania akt, segregatorów i pudeł archiwizacyjnych.


Budowa regałów do archiwum


Nasze regały maja budowę wtykową. Oznacza to, że ich montaż odbywa się bez użycia śrub a składanie regałów jest proste i intuicyjne.
Wszystkie póki regałów do archiwum zostały wyposażone w listwę, która zabezpiecza regały przed zsunięciem. Półki regałów mają możliwość regulacji co 25 mm,  tak  aby w łatwy sposób można było dostosować je do rozmiarów archiwizowanych dokumentów. Maksymalne obciążenie każdej półki do 60 kg  jest wystarczającą nośnością dla tego typu regałów.
Regały można dowolnie rozbudowywać poprzez dostawianie do sekcji głównych tak zwanych sekcji dodatkowych regałów.
Wspomniany asortyment sprawdzi się nie tylko w archiwach, ale również w szkołach, bibliotekach czy urzędach, gdzie nie brakuje książek i dokumentów. Chcemy podkreślić, że produkty, które oferujemy, są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również estetyczne. Dzięki tym właściwościom mogą stać się jednocześnie funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem każdego pomieszczenia. Proponujemy Państwu regały jednostronne i dwustronne. Zarówno te pierwsze, jak i te drugie posiadają różne wielkości, co sprawia, że można je dostosować do wielkości wnętrza, w którym mają się znajdować. Regały  jako wyposażenie archiwum sprawią, że z pewnością zorganizujecie Państwo miejsce, w którym bezpiecznie będzie można przechowywać zarówno książki, jak i ważne dokumenty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.