Profile ostrzegawcze i ochronne


Profile ochronne to specjalne pianki, które zapewniają bezpieczeństwo pracownikom i w wielu sytuacjach gwarantują ograniczenie potencjalnych szkód. Produkty można zamontować bez użycia specjalnych narzędzi na wystające krawędzie maszyn, nisko przebiegających rur czy w formie ostrzeżenia przed miejscami, w których może dojść do nieszczęśliwego wypadku. Stworzone do zastosowań przemysłowych odbojniki ochronne wykonane są z najwyższej jakości elastycznego materiału , który wykazuje odporność na starzenie, ścieranie oraz warunki atmosferyczne.
 
Montaż ochron ramp i doków jest szybki i prosty, każdy z elementów wyposażony jest w otwory, które pozwalają na przytwierdzenie do danej powierzchni w pionie lub poziomie za pomocą kołków w mocujących. Ochrony podczas zderzenia minimalizują impet uderzenia, dzięki swojej elastyczności sprawdzają się w różnych miejscach i w różnych celach. Nie są w stanie ich uszkodzić rozpuszczalniki, silikony czy też promieniowanie UV. Do tymczasowych rozwiązań można użyć osłon magnetycznych które przytwierdza się do metalowych powierzchni. Wszystkie inne miejsca można zabezpieczyć łatwymi i szybkimi samoprzylepnymi profilami z pianki, które przykleja się bezpośrednio na powierzchnię którą chcemy zabezpieczyć. Jedynym warunkiem przy stosowaniu profili elastycznych jest przygotowanie powierzchni poprzez jej oczyszczenie i odtłuszczenie, należy to zrobić aby pianka w sposób dokładny została przyklejona dzięki czemu nie będzie się odrywać i pozostanie skuteczną ochroną na długo. Profile piankowe to najbardziej popularne i najchętniej kupowane ochrony, które sprawdzą się w każdej firmie. W zależności od potrzeb o długości 1 lub 5 metrów.

 

Maes - sklep z produktami do ochrony przed uderzeniami


Zajmujemy się sprzedażą ochron ramp załadowczych, ochron przed uderzeniami o różnych długościach oraz magnetycznych zabezpieczeń. Ten szeroki asortyment zawarty w naszym sklepie internetowym sprawia, że każda osoba znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy także możliwość wykonania niemal każdego zlecenia na wymiar. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na bieżąco staramy się powiększać asortyment. Narożniki ochronne są niezastąpione w kontekście zachowania bezpieczeństwa w takich miejscach jak magazyny, hale przemysłowe, stacje benzynowe, porty czy na drogi publiczne. Nasz sklep internetowy cechują tylko i wyłącznie wysokiej jakości odbojniki. Cechuje nas elastyczność i profesjonalne podejście do klienta zarówno przy małych jak i dużych zamówieniach. Wszystko w ramach atrakcyjnych cen i wysokiej jakości obsługi. Profile ostrzegawcze i ochronne przydadzą się zawsze i nigdy ich nie za wiele. Przy niewielkim budżecie można zapewnić swoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa, a sobie spokój przed nieprzyjemnymi konsekwencjami wypadków.