Pojemniki regałowe

Zaprojektowane z myślą o przechowywaniu towarów na magazynach i przystosowane do przechowywania towarów i materiałów produkcyjnych na półkach regałów. Pojemniki regałowe od Maes zwane często skrzynkami materiałowymi pasują do regałów o głębokości od 30 cm do 60 cm. Dodatkowe okienka, przegródki poprzeczne i wzdłużne, pałąki do przenoszenia, pokrywy oraz etykiety zapewniają idealne oznakowanie w magazynie. Standardowo dostępne w kolorze niebieskim RAL 5015. Sklep Maes oferuje możliwość dostarczenia pojemników RK w dowolnym kolorze za dodatkową opłatą.


Pojemniki warsztatowe

W ofercie znajdziecie Państwo funkcjonalne pojemniki warsztatowe SK. Pięć kolorów do wyboru i mnogość wariantów i rozmiarów sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdym warsztacie i na produkcji. Przydatne szczególnie w firmach ze wdrożonymi systemami Lean i Kazein dzięki możliwości rozróżniania kolorami etapów produkcji lub stopnia zaawansowania produktów. Pojemniki warsztatowe do otwartych szaf SK od Maes wyróżnia maksymalna elastyczność i funkcjonalność. Pojemniki mogą być wyposażane dodatkowo w rozdzielacze poprzeczne, rozdzielacze wzdłużne, okienka przednie i pokrywy przeciwkurzowe. Pojemniki warsztatowe SK to same plusy: ułatwiają pracę, pojemne, możliwe do układania jeden na drugim.

Pojemniki- więcej za mniej


W sklepie Maes znajdziecie Państwo ofertę skrojona na miarę waszych potrzeb. Oferujemy korzystne ceny zarówno dla pojedynczych zamówień pojemników, jak i dla większych potrzeb.
Przy zamówieniach pełno paletowych automatycznie przyznajemy do 20% rabatu bez dodatkowych kodów czy konieczności zapytań.
W przypadku potrzeb pojemnikowych przekraczających ilość 3 pełnych palet pojemników zachęcamy do składania indywidualnych zapytań do naszego biura obsługi klienta. Ilość pojemników na palecie znajdzie Państwa na karcie produktu danego rodzaju pojemników i jest to graniczny próg ilości, przy jakiej zmienia się cena dla danego rodzaju i rozmiaru pojemnika.
Realizujemy dostawcy już od 1 sztuki a do większe zamówienia wysyłany na nasz koszt. Nasze dostawy realizowane są za pomocą sprawdzonych firm spedycyjnych, tak aby zamówienie produkty dotarły na czas.