Pojemniki magazynowe

Wśród oferowanych przez naszą firmę pojemników modułowych różnorodność jest wyjątkowo duża. W ofercie znajdą Państwo pojemniki ażurowe do przechowywania różnego rodzaju żywności, ale też pojemniki euro o wszechstronnym zastosowaniu. Sprzedajemy także pojemniki na mięso, spełniające restrykcyjne wymagania EHI.
Prezentowane pojemniki modułowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów a takie ich właściwości jak łatwość czyszczenia, możliwość układania w stosy czy możliwość mycia w zmywarkach przemysłowych to cechy, które gwarantują zadowolenie naszych klientów na długi czas.

Pojemniki euro

Pojemniki tego typu umożliwiają wygodny załadunek zarówno pojedynczo, jak i w stosie. Przystosowane do przewożenia na wózkach magazynowych i wykorzystywane w systemach transportujących, występują w mnogości rozmiarów i odmian. Uchwyty zamknięte lub zintegrowane z bokami pojemników pozwalają na dostosowanie ich do wymogów i potrzeb danej firmy. Opcjonalna szyba ze szkła akrylowego chroni zawartość przed wypadnięciem, zakurzeniem i uszkodzeniem. Możliwość wykonania otworu dostępowego także po stronach wzdłużnych na zapytanie.
Zamknięte pojemniki Euro to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dodatkowego zabezpieczenia swoich produktów przed uszkodzeniem czy też zanieczyszczeniem podczas transportu lub przechowywania. Stabilne zawiasy umożliwiają szybkie zamykanie pojemnika.

Wartościowe rzeczy pod zamknięciem

Pojemniki Euro kuferkowe z systemem zamykania to nowość w naszej ofercie. Te nowoczesne i zaawansowane technologiczne produkty to bezpieczeństwo i komfort użytkowania w jednym. Idealnie nadają się do przewożenia i przechowywania wartościowych przedmiotów i towarów.
Pojemniki kuferkowe wyposażone są w pokrywy zawiasowe z dwoma zawiasami wyposażonymi w specjalny system zatrzaskowy.

Sklep, który zna Państwa potrzeby

Pojemniki modułowe z poniższej oferty, współgrają z nowoczesnym designem pomieszczeń, co sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno w biurach, na produkcji jak i na magazynie. Tam, gdzie potrzebne są pojemniki do przewożenia żywności, oferujemy pojemniki do tego przeznaczone. Nasze pojemniki ażurowe i do mięsa zapewniają bezpieczeństwo przewożenia oraz łatwość mycia dla zachowania idealnej higieny.
Sklep Maes oferuje różne wielkości oferowanych pojemników Euro. Przy dużych zamówieniach istnieje również możliwość zamówienia ich w kolorze specjalnym.