Pojemniki KLT

Grupę tę stanowią pojemniki o wszechstronnym przeznaczeniu. Najczęściej wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych, lecz znajdują zastosowanie także w magazynach, jak również na etapie transportu towaru. Pojemniki klt cechują się wytrzymałością na skrajne temperatury oraz olbrzymią stabilnością.

Pojemniki KLT dzięki wspomnianym uniwersalnym wymiarom doskonale sprawdzają się w zautomatyzowanych procesach produkcyjnych. Najczęściej wykorzystuje się je w motoryzacji, jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Pojemniki klt posiadają wzmocnioną obudowę, zarówno w ich przedniej części, jak i wzdłuż boków. Chcemy podkreślić, że nasz sklep posiada w ofercie skrzynki, które doskonale sprawdzają się podczas łączenia z innymi produktami przystosowanymi do magazynowania wyrobów. Spełniają rygorystyczne normy VDA.

W poniższej ofercie znajdziecie Państwo zarówno RL-KLT, czyli pojemnik posiadający gładką podłogę i specjalne otwory, które ułatwiają odprowadzanie wody, jak i pojemnik R-KLT, który posiada rowki i specjalne nóżki, dzięki którym transport nawet po napełnieniu ciężkimi elementami nie jest trudny. Ofertę uzupełnia składany pojemnik KLT, który jest niezwykle praktyczny, ponieważ po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużej przestrzeni.