Palety lekkie

Palety plastikowe są coraz chętniej wykorzystywane przez przedsiębiorców. Ich główną zaletą jest nie tylko niska cena, ale również lekkość i specjalna konstrukcja, która sprawia, że można je układać jedna na drugiej, kiedy te nie są używane. Nie zajmują wówczas dużo miejsca. Jest to ogromna oszczędność, ponieważ produkt zawsze jest dostępny pod ręką, a producent nie musi go przewozić z jednego miejsca na drugie.

Sklep MAES oferuje Państwu palety, które zapewniają bezpieczny transport towarów. Palety plastikowe dostępne w naszej ofercie posiadają różne rozmiary, dzięki czemu możliwy jest wybór tych, które akurat są potrzebne. W tej kategorii oferujemy palety, które posiadają zarówno dziewięć, jak i sześć nóg oraz specjalne płozy i zabezpieczającą krawędź, które ułatwiają ich transport. Ich rozmiary wahają się między 80x60cm a 120x100cm.

Palety zostały wykonane z plastiku najwyższej jakości, co sprawia, że są bardzo trwałe i nie niszczą się nawet w ekstremalnych warunkach. Każda z palet jest zgodna z normami ISO. Warto podkreślić, że z powodzeniem są one w stanie zastąpić tradycyjne palety drewniane, które są o wiele mniej trwałe i przede wszystkim cięższe. Waga palet ma wpływ na dopuszczalną ładowność pojazdu - przy użytkowaniu palet plastikowych na samochód można zapakować więcej towaru niż byłoby to możliwe w przypadku palet drewnianych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiemy.