Wózki półkowe

Obsługa magazynu oraz innych dużych przestrzeni, gdzie trzeba często przenosić ciężkie przedmioty z miejsca na miejsce nie może odbyć się bez specjalistycznych urządzeń transportowych. W ofercie sklepu internetowego maes.com.pl klienci znajdą wyposażenie techniczne najwyższej klasy, dostępne w atrakcyjnych cenach. Do tej kategorii zaliczają się z pewnością wózki półkowe transportowe, które są niezwykle użyteczne we wszelkiego rodzaju magazynach oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Wózki platformowe półkowe – niezbędny element logistyki

Nasze produkty sprawdzają się w szerokiej gamie firm, jednak najczęściej trafiają właśnie do magazynów czy firm zajmujących się produkcją. Ich budowa i wysoka nośność (katalogowy udźwig półek i całego urządzenia) sprawiają, że bardzo łatwo daje się je przystosować nawet do niestandardowych zastosowań. Wózki transportowe półkowe mają ogromną przewagę nad podobnymi rozwiązaniami ze względu na możliwość przewożenia towaru, bez potrzeby układania go w wysokie, niepraktyczne stosy.

Podstawą ich solidności i wytrzymałości jest solidna, metalowa konstrukcja. Producenci, z którymi współpracujemy stosują innowacyjne profile stalowe, gdyż są one specjalnie wzmocnione do pracy pod dużym obciążeniem. Co ważne, dzięki temu można dość swobodnie wybierać rozmiar wózków magazynowych półkowych, dostosowując je do własnych potrzeb. Pomaga w tym internetowy kreator zamówień, dostępny na naszej stronie. Wystarczy uzupełnić puste pola o parametry z rozwijanej listy.

Przewidywany udźwig wózków transportowych z naszej oferty to nawet do 250 kilogramów, co jest w zupełności wystarczające do większości z przewidzianych zastosowań. Większość modeli ma użyteczne ochronki na kółka, chroniące przed przypadkowym najechaniem na stopę. Przyda się też skuteczny hamulec – na czas wyładunku zatrzymuje on wózki półkowe, zabezpieczając je przed przypadkowym przemieszczaniem.

Wózki półkowe transportowe – ile mają poziomów?

To kluczowe pytanie dla większości klientów sklepu internetowego maes.com.pl. Jako właściciele dużych przedsiębiorstw oraz magazynów stawiają oni przede wszystkim na dobrze rozwinięte walory użytkowe naszych produktów. Z tego powodu dajemy ogromny wybór ich wariantów wyposażenia. Po pierwsze mają one różną liczbę poziomów. Oferujemy wózki 2-półkowe, a także z trzema i więcej panelami drewnianymi.

Mamy przygotowane także dwa warianty półek, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Tam, gdzie klient dostaje tacki z wysokimi brzegami dużo łatwiej jest zapełnić ich powierzchnię drobnymi paczkami czy pudełkami. Nie spadają one w czasie przemieszczania się. Tutaj trochę lepiej sprawdzą się wózki 5-półkowe, gdyż zapewnią one większą ilość miejsca i odpowiedni komfort użytkowania.

Wariant z płaskimi panelami z materiału drewnopodobnego lepiej spisze się przy przewozie dużych, ciężkich pudeł oraz pojemników. Są one mniej przewrotne oraz nie mają tendencji do spadania na ziemię.

Największe zalety wózków magazynowych półkowych

Przede wszystkim są one niezwykle ergonomiczne, o ogromnych właściwościach użytkowych. Dość spore kółka sprawiają, że wózki platformowe półkowe z łatwością pokonują mniejsze przeszkody, jak niewysokie progi czy rozwinięte na ziemi kable. Duża nośność tych urządzeń sprawia, że nadają się do transportu nawet największych ciężarów. Oczywiście ich rozmiar w sklepie internetowym maes.com.pl można dostosować do indywidualnych wymagań. Przy bardzo solidnej budowie i stalowych profilach pozostają stosunkowo lekkimi wózkami, więc poradzą sobie z nimi nawet słabsze fizycznie osoby.

Najlepsze wózki magazynowe półkowe w sklepie internetowym maes.com.pl!

Oferujemy wózki półkowe najlepszych, zaufanych producentów. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość wykonania i stabilność konstrukcji. Przy składaniu zamówień można liczyć na czytelne progi rabatowe na wózki transportowe oraz nasze inne produkty. Bardzo cenimy sobie stałą współpracę z partnerami B2B, którzy mogą liczyć na atrakcyjne promocje. W przypadku zamówień projektowych oferujemy negocjowalne kwoty, co pozwala na uzyskanie wzajemnego porozumienia w kwestii finansów. Takie zasady współpracy gwarantuje ekipa strony sklepu internetowego maes.com.pl.

Zapewniamy doskonałą obsługę, chętnie pomagając w dokonaniu odpowiednich zakupów. Złożone zamówienia realizujemy zazwyczaj w terminie od 5 do 10 dni. Zachęcamy do samodzielnego wyboru szczegółowych parametrów, jakie mają mieć wózki platformowe półkowe na dostosowanej do klientów B2B stronie internetowej. Oprócz produktów w tej kategorii mamy w swojej ofercie także inne techniczne wyposażenie warsztatów, magazynów czy zakładów produkcyjnych, a także rzeczy przydatne w ich bezpośrednim otoczeniu. Postaw na zaufanego dostawcę wózków transportowych, czyli maes.com.pl!