Wózki na paczki

Wózki warsztatowe to meble , które znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w warsztatach, ale też na halach produkcyjnych i magazynach. Wszystkie te miejsca łączy to, że wszędzie są wykorzystywane różnorakie narzędzia i wykonywane są drobne prace przy użyciu blatów roboczych. Doskonałym rozwiązaniem, który łączy w sobie cechy mebla na przechowywanie narzędzi, blatu roboczego i mobilności jest wózek warsztatowy na kółkach. Dzięki wózkom warsztatowym można podnieś efektywność wykonywanych prac, szczególnie gdy dotyczy to drobnych napraw warsztatowych, produkcyjnych i magazynowanych. Wózek magazynowy na kółkach transportuje i magazynuje jednocześnie niezbędne pomoce naprawcze.
Wózki warsztatowe to takie rozbudowane walizki, skrzynki na narzędzia, które w łatwy sposób można przesunąć. Można je przyrównać do małych biurek, które mają przymocowane kółka. To znaczne ułatwienie w obsłudze i poruszaniu się z narzędziami. Dawniej wykonywane były z drewna lub zwykle robione z metalu. Nasze wózki warsztatowe skonstruowane są z wysokiej jakości stali, a podłogi z innowacyjnych profili stalowych i z płyt drewnopodobnych. Większość modeli posiada drzwi skrzydłowe, które tworzą zabudowę dla półek. Nośność każdej z nich potrafi wynieść nawet 30 kilogramów.

Wiele z naszych wózków warsztatowych może funkcjonować jak pewnego rodzaju przenośny regał na sprzęt lub w formie stanowiska pracy. Sortowanie narzędzi oraz innych przedmiotów jest znacznie ułatwione. Mobilne wózki warsztatowe mogą też przechowywać większe ładunki, jak wiadra, puszki farby czy urządzenia stolarskie. Żadna torba, ani też walizka nie jest w stanie przechować i przetransportować tylu przedmiotów, co proponowane produkty w tej kategorii. Na szczególną uwagę zwraca też wmontowany w szafkę centralny zamek. Dzięki niemu nikt niepowołany nie będzie w stanie dotrzeć do zawartości poszczególnych półek, a wyłącznie sam właściciel.


Ergonomia w warsztatach, halach produkcyjnych i stanowiskach kontrolnych


Konstrukcja wózków warsztatowych może być indywidualnie uzgodniona z klientem wedle zapotrzebowania. Liczba szuflad, blat, płyta robocza czy też pałąki, te wszystkie elementy można z nami uzgodnić, aby produkt był odpowiednio dopasowany. Podobnie jest w kwestii kółek, które zawierają precyzyjne łożyska kulkowe i felgi z tworzywa. Dwa koła są stałe i dwa skrętne. Dodatkowym wsparciem dla mobilności każdego wózka warsztatowego są hamulce EasySTOP. To wszystko sprawia, że wózki warsztatowe w naszym sklepie internetowym są solidne i bezpieczne nawet, gdy zawierają mnóstwo narzędzi.
Postawiliśmy nie tylko na praktycyzm naszych rozwiązań, ale także stronę wizualną. Malowanie farbą proszkową sprawia, że nasze wózki warsztatowe prezentują się bardzo dobrze niemal w każdych warunkach. Dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości. Mobilne szafki na narzędzia to asortyment przeznaczony dla prawdziwych profesjonalistów, którzy cenią sobie ergonomię pracy. Modułowość, łatwe przewożenie z miejsca na miejsce, to czynniki, które z całą pewnością usprawnią codzienne wykonywanie czynności przez specjalistów w warsztatach.