Wózki do palet

Wózki na palety

Palety to nieodłączny element transportu towarów oraz ich magazynowania. Dzięki standardowym wymiarom nierzadko są także jednostką ilości produktów, wykorzystywaną w handlu. Staramy się trudne zadanie przechowywania uprościć, jak to tylko możliwe. Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego maes.com.pl wózki do palet pomagają w ich przemieszczaniu na terenie magazynu.

Wózki do transportu palet – najważniejsze parametry

Zapoznając się z naszą ofertą sklepu maes.com.pl, klienci widzą różnice, jakie pojawiają się między poszczególnymi modelami. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości wyjaśniamy, które z nich są najważniejsze. Przede wszystkim liczy się całkowity udźwig, za który odpowiada rozmiar kół. Zasada jest prosta – im większe są, tym wyższa jest maksymalna waga ładunku na wózku do przewożenia palet.

Koła wózka powinny być stosunkowo duże, tak samo obszerny musi być promień skrętu i obrotu. Dobrze, jeżeli mają ochrony na stopy, które chronią skutecznie przed przypadkowym najechaniem na dolną kończynę. Kolejna ważna rzecz to skuteczny hamulec, zabezpieczający pozostawiony bez opieki lub przygotowany do wyładowania wózek przed niezamierzonym przemieszczaniem się.

Dostosuj wózki do palet pod siebie!

Doskonale wiemy, że klienci potrzebują urządzeń o odpowiednich właściwościach. Dlatego umożliwiamy wybór wymiarów wózków do palet ręcznych w wygodnym kreatorze zamówienia. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru z bogatej palety barw. Zachęcamy do rozszerzania funkcjonalności wózka, poprzez dokupienie do nich dodatkowych elementów.

Dodatki do wózków do palet ręcznych

W ofercie maes.com.pl znajdują się także użyteczne ulepszenia, przeznaczone specjalnie do tych urządzeń. Pałąk z pewnością poprawi właściwości transportowe, gdyż ułatwi ręczne przemieszczanie całego wózka.

Innym rodzajem rozszerzenia możliwości wózka do transportu palet jest dodatkowa rama. Wówczas szkielet staje się wyższy, a opcjonalna regulacja jej wysokości pozwala na bieżąco dostosować funkcjonalność do aktualnych wymogów.

Kolejnym dodatkiem, który zainteresuje dużą część klientów jest wózek samowyładowczy, montowany bezpośrednio do bazowej konstrukcji. Zmienne kąty nachylenia, zabezpieczane zatrzaskami sprężynowymi sprawiają, że wyładowywanie towarów z palet czy skrzyń staje się dużo prostsze.

Dlaczego warto postawić na wózki do przewożenia palet od maes.com.pl?

Swoimi rabatami zachęcamy klientów do składania dużych zamówień. Oprócz przecen produktów, dla zamówień powyżej 1300 złotych netto gwarantujemy darmową wysyłkę. Postaw z nami na sprawdzone, solidnie wykonane produkty od renomowanych dostawców. Wybieraj spośród wielu wózków do palet ręcznych, które z pewnością świetnie sprawdzą się w realiach magazynowych. Maes.com.pl to gwarancja niskich cen, wysokiej jakości użytecznego towaru oraz ogromne doświadczenie w transakcjach B2B.