Wózki do beczek

Ze względu na nieporęczny kształt oraz zwykle dużą wagę beczek, ich transport przeważnie jest bardzo kłopotliwy. Dodatkowym elementem stanowiącym problem z beczkami jest to, ze bardzo często zawierają one różnego rodzaju substancje niebezpieczne. Dzięki specjalistycznym wózkom do beczek obsługa tego typu ładunków staje się dużo łatwiejsza. Wózki do beczek pomagają w podnoszeniu, przenoszeniu, obracaniu, pochylaniu i opróżnianiu beczek – wystarczy tylko dobrać produkt dedykowany potrzebom danej firmy. Wózki do beczek to nie tylko pomoc w transporcie to również ochrona pracy człowieka i środowiska.

Wygodne roziwązanie dla każdej firmy


Maes oferuje wózki do beczek, które raz na zawsze rozwiążą problem ze zmianą ich położenia. W naszej ofercie znajdują się wózki do transportu pionowego, jak i poziomego. W asortymencie sklepu obecne są proste krzyżaki oraz platformy na beczki, ale też wózki kołyskowe, czy trójkołowe. Zapewniamy wózki do beczek o zróżnicowanym maksymalnym obciążeniu, dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkt najlepiej odpowiadający indywidualnym potrzebom.
Transportowanie substancji zawartych w beczkach wymaga odpowiedniego sprzętu. Wózki na beczki przystosowane są do prawidłowego ułożenia wożonego ładunku, tak aby nie uległ on uszkodzeniu lub utracie jakości. Kształty profili przygotowanych przez nas produktów są dostosowane, tak aby uzyskać najwyższy stopień zwrotności. W przewozie beczek ważne jest też komfortowe ustawienie załadunku na stelażu. W tym pomocna może być stopka, przy użyciu której łatwiejsze jest przechylenie wózka.

Solidna konstrukcja


Za sprawą bardzo mocnej spawanej konstrukcji wózka możliwe jest przetransportowanie ciężaru do 200 litrów. Mocną stroną tego rozwiązania jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele posiadają pałąk, który umożliwia pchanie lub ciągnięcie ciężaru. Pomocna jest też taśma napinająca, dzięki której beczka zostanie osadzona w sposób stabilny, nieumożliwiający wypadnięcie. Producenci udostępnionych wózków w naszym sklepie internetowym zadbali także o warstwę wizualną poprzez malowanie proszkowe farbami RAL. Ten sposób pokrycia to także długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne.


Narzędzia do transportowania przeznaczone do zastosowań profesjonalnych


Naszych wózków na beczki nie można porównywać do tych sprzedawanych w marketach. W tej kategorii zawarliśmy tylko i wyłącznie produkty o bardzo dobrej jakości. Każdy element został wykonany z najwyższą starannością. Tak jest w przypadku kół poliamidowych z łożyskami kulkowymi, które osadzono na feldze z wytrzymałego tworzywa. Wózki na beczki posiadają cztery koła obrotowe, z których dwa mają hamulce.
Ciekawym zastosowaniem są stalowe wałki wzmacniające nośność, na których stabilnie może spoczywać załadowana beczka o cienkich ścianach. Dostępne w naszym sklepie internetowym wózki na beczki zapewniają przewóz nawet wymagających zachowania większego bezpieczeństwa substancji. Wystarczy do tego jedna osoba, którą nie będzie ta czynność kosztować dużo sił, ani zbyt wiele czasu. Z naszej oferty warto skorzystać!