Wózki transportowe


Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą wózków transportowych ręcznych uszeregowaną w czternaście kategorii: wózki platformowe, wózki do transportu ciężkiego, wózki do płyt, wózki stołowe, wózki na pojemniki euro, wózki półkowe, wózki do palet, wózki warsztatowe, wózki do paczek, wózki do beczek, wózki do butli, wózki do opon, wózki dwukołowe i wózki esd. Każda z kategorii posiada mnogość wariantów i rodzajów wózków, tak aby w pełni sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.
Cechą wspólną wózków oferowanych przez sklep internetowy Maes jest wysoka jakość ich wykonania. Gwarantujemy tę jakość i bez obaw udzielamy 10 lat gwarancji. Solidna budowa wózków i dodatkowe zabezpieczenie farbą nakładaną proszkowo w modelach malowanych daje gwarancję użyteczności wózka przez długie lata.

Pochodzenie naszych wózków transportowych


Maes sprawdza swoich dostawców i oferuje klientom tylko najlepsze produkty. W przypadku wózków transportowych wybraliśmy niemieckiego producenta z nowoczesnym parkiem maszynowym i własną lakiernią. Nasz partner to firma z wdrożonym systemem jakości ISO potwierdzonym certyfikatem wydanym przez jednostkę certyfikacyjną TUV.


5 powodów do wyboru wózka transportowego ręcznego od Maes


Budowa modułowa 

Cztery podstawowe platformy bazowe w różnych rozmiarach stanowią podstawę większości wózków transportowych magazynowych. Montowane za pomocą stabilnych połączeń śrubowych mogą być z łatwością dopasowywane do aktualnie wymaganych potrzeb. Tego typu rozwiązanie sprawia, że produkty są konkurencyjne cenowo, nie tracąc przy tym na swojej wartości.
 


Lekkość i bezpieczeństwo

 
To nic innego jak koła w oferowanych przez na wózkach magazynowanych. Bieżniki kół wykonane z szarej gumy termoplastycznej nie pozostawiają śladów nawet na posadzkach jasnych i łatwo się brudzących. Odpowiednio uszczelnione, precyzyjne łożyska kulkowe są wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i wyjątkowo lekko pracują podczas ruchu wózka. Koła są wyposażone w hamulec i system ochrony stóp zgodnie z normą UE.
 

Ramy z profil stalowych 

 
Wózki z naszej oferty zostały skonstruowane na bazie ram wykonanych z innowacyjnego L-profilu. To unikalne rozwiązanie zostało zaprojektowane u naszego producenta na bazie wieloletnich doświadczeń i testów. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wózki są trwałe, stabilne i lekkie.
 

EasySTOP — system hamowania 

 
Każdy wózek transportowy magazynowy  posiada centralny nożny system hamowania, dzięki któremu można je w łatwy, szybki i bezpieczny sposób zatrzymać w każdej chwili.


Malowanie proszkowe

 
Dzięki własnej lakierni producenta proces malowania jest dokładnie przemyślany i zaplanowany. Produkty są odpowiednio przygotowywane i bez zbędnego magazynowania czy przewożenia od razu są poddawane malowaniu proszkowemu. Dzięki takim procedurom uzyskują idealne zabezpieczenie oraz cechują się odpornością i estetycznym wyglądem bardzo długo.


Produkty specjalne

 
Oferujemy naszym klientom realizacje indywidualnych zamówień i projektów począwszy od zmiany koloru, a skończywszy na projekcie unikalnego wózka.


Logistyka

 
Dostarczamy wózki zawsze na czas, każdy zamówiony produkt jest dostarczany w ciągu 10 dni. Wysyłamy towary za pomocą sprawdzonych partnerów transportowych i zawsze informujemy o terminie oczekiwanej dostawy.


Znak „TÜV”

 
Symbol Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego. „TÜV” jest potwierdzonym dowodem jakości i bezpieczeństwa. Większość produktów posiada ten znak. Certyfikujemy urządzenia transportowe do 500 kg nośności oraz wszystkie wózki/taczki transportowe do 250 kg nośności. Na życzenie klienta udostępniamy certyfikaty.