Słupki parkingowe


Słupki parkingowe wykorzystywane są do oznaczania granic miejsc parkingowych, ścieżek, podjazdów, stref parkowania i stref dla pieszych.
Wykorzystywane są przez służby drogowe, spółdzielnie mieszkaniowe instytucje państwowe i firmy są nieodzownym elementem krajobrazu.
Słupki parkingowe można podzielić na grupy związane z konkretnym miejscem ich przeznaczenia: słupki chodnikowe, słupki blokujące, słupki drogowe, słupki parkingowe. Wszystkie te rodzaje słupków łączy to, że są istotnym elementem wizualnego systemu informacyjno- ostrzegawczego. Słupki parkingowe blokują ,wyznaczają, ostrzegają i chronią wszystkich uczestników ruchu na drodze, parkingu czy chodniku.

Oferta słupków parkingowych od Maes z uwagi na charakter naszego sklepu to głównie słupki parkingowe wykorzystywane przez firmy i instytucje publiczne. Wszystkie produkty w tej kategorii zostały wyprodukowane w Niemczech z najwyższej jakości stali. Malowane proszkowo w nowoczesnej lakierni są produktami odpornymi nie tylko na zmieniające się warunki atmosferyczne, ale również drobne uderzenia czy otarcia.
Sklep Maes oferuje wiele rodzajów słupków parkingowych uszeregowanych w cztery grupy podzielone ze względu na ich budowę: słupki okrągłe, kwadratowe i plastikowe. Mnogość wyborów w poszczególnych grupach sprawia, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Oferujemy słupki o różnych średnicach, sposobie montażu (ze stopą do przykręcenia lub do zabetonowania) i przeznaczeniu.
 

Bezpieczne słupki składane


Na szczególną uwagę z naszej oferty zasługują słupki demontowalne i słupki składane.
Mają one bardzo duże znaczenie, gdy montowane są w miejscach, gdzie istnieje potrzeba lub konieczność ich demontażu. Są to wszystkie te obszary, gdzie słupek stanowi przeszkodę do wjazdu straży pożarnej lub innych służ państwowych: służba zdrowia, karetka.
Słupki demontowalne to takie, które w łatwy sposób można wyjąć ze specjalnie wbetonowanego gniazda do montażu. Demontaż takiego słupka polega na odkręceniu go za pomocą trójkątnego klucza uniwersalnego.
Drugi rodzaj to słupki składane, które po odbezpieczeniu w górnej części słupka za pomocą zamku uniwersalnego lub patentowego składają się ku powierzchni do pozycji poziomej.

Wspomnieć należy o sprzedawanych w sklepie Maes słupkach plastikowych wykonanych z poliuretanu. Te elastyczne, łatwo odkształcające się słupki wykorzystywane są głównie na parkingach samochodowych do odgradzania miejsc parkingowych. Ich miękka konstrukcji nie uszkodzi pojazdu nawet przy najechaniu na słupek. Słupek po najechaniu wraca do swojej pozycji pierwotnej. Dostępne są cztery długości słupków od 30 cm do 100 cm, wszystkie wykonane we fluorescencyjnym pomarańczowym kolorze z białymi odblaskowymi pasami.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty słupków parkingowych, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Jesteśmy doświadczonym dostawcą wyposażenia do zabezpieczania i oznaczania obszarów ruchu, a nasi konsultanci chętnie doradzą w wyborze.