Metalowe szafy z pojemnikami

Szafy metalowe na stałe zagościły do naszych magazynów , warsztatów i pomieszczeń socjalnych. Ich długotrwała konstrukcja metalowa pozwala nie tylko na długie ich użytkowanie ale zapewnia również estetykę i łatwość w utrzymaniu czystości.

Szczególne miejsce wśród dużego wyboru szaf metalowych w sklepie Maes zajmują szafy z pojemnikami, które znajdują uznanie nawet u naszych najbardziej wymagających klientów. Wzmocnione drzwi szaf zwiększają ich stabilność, a przestawne półki sprawiają, że aranżacja szafy jest elastyczna i możliwa do dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Specjalista w przechowywaniu drobnych elementów


Szafy metalowe z pojemnikami to nasz lider w zakresie dostarczania naszym klientom idealnie dopasowanego rozwiązania dla zarządzania przestrzenią i porządkiem. Wszędzie tam gdzie potrzeba segregacji i przechowywania małych elementów wybór szafy z pojemnikami jest strzałem w dziesiątkę.

W naszych szafach może naleźć się aż 8 różnych rozmiarów pojemników, które dostępne są w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim. Aby ułatwić zadanie wyboru rodzaju i wielkości pojemników oferujemy 16 modeli szaf, w których zostały dobrane różne konfiguracje pojemników, tak aby klient mógł wybrać tą najbardziej odpowiednią dla siebie. Wśród dostępnych modeli prezentujemy również szafy wielkopowierzchniowe z drzwiami skrzydłowymi i małymi pojemnikami umieszczonymi na drzwiach oraz szafy z szufladami.

Szafy które się wyróżniają


Szafy z pojemnikami nie tylko są wyjątkowe z uwagi na swoją funkcję stróży porządków, które pełnią ale również na szereg cech dzięki którym są solidnym wyposażeniem magazynu czy warsztatu. Półki naszych szaf zostały ocynkowane i przystosowane do ciężaru od 50 do 70 kg. Specjalny zamek Ergo-Lock umożliwia otwarcie szafy nawet gdy ręce są zajęte poprzez dociśnięcie. Tam gdzie mamy do czynienia z szafami wielkopowierzchniowymi kąt ich otwarcia wynosi 180° poprzez zawiasy zewnętrzne. W szafach w których występują szuflady zastosowano nowoczesne szyny teleskopowe z pełnym wysuwem

Zamówienie specjalne nie ma problemu

Sklep Maes oferuje klientom nie tylko standardowe rozwiązania ale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie wiesz który model będzie dla ciebie najlepszy, potrzebujesz innego koloru pojemników lub szukasz szafy, której nie mamy w ofercie zadzwoń lub napisz do nas chętnie doradzimy i wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.