Meble metalowe

Porządne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i w 100% dostosowane do potrzeb użytkowników meble to ważna kwestia w biurach, szatniach oraz warsztatach. Szafy warsztatowe, regały biurowe czy szafki na odzież roboczą są kosztowną inwestycją, powinny więc być funkcjonale i sprawdzać się przez wiele, wiele lat.

Meble do szatni, biura, warsztatu

Niezwykłe ważną kwestią jest jakość mebli do szatni, biura bądź warsztatu. Na rynku znajdziemy wiele firm, które oferują meble wykonane z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia i upływ czasu materiałów.

Na uwagę zasługuje niemiecki producent C + P. German Quality, czyli niemiecka jakość mebli C+P spełnia najwyższe standardy. Meble wykonane są ze specjalnej stali o grubości ok 1 mm, która jest materiałem odnawialnym – oferowane modele są w 100% ekologiczne i bezpieczne, aco więcej, uzyskały znak jakości GS.

Warto wspomnieć również o tym, że w przypadku wymienionego producenta transport odbywa się bez przeładunków, co sprawia, że przebiega on bardzo sprawnie. Niektóre modele mebli objęte są programem ekspresowym, dzięki czemu dostawa na terenie Polski trwa ok 5-10 dni.

To nie koniec udogodnień dla wszystkich zainteresowanych współpracą z wymienionym producentem, korpusy oraz drzwi mebli mogą być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych i to bez dodatkowych opłat. Więcej na temat mebli C+P znajdziecie poniżej!

 

Szatnie

W wielu zakładach pracy odpowiednio wyposażona szatnia jest dużym ułatwieniem dla każdego z pracowników. Dobrze dobrane szafy umożliwią przechowywanie zarówno czystych, jak i roboczych ubrań. Dobrym rozwiązaniem są szafy z przegrodami, dzięki którym oddzielić można odzież czystą od brudnej. Warto też zdecydować się na zakup szaf, które będą wyposażone w ramki na etykiety.

Dostępne są szafy wyposażone w specjalny współczynnik wymiany powietrza, w przypadku C+P jest to Koncepcja wentylacyjna Cambio – o szczegółach piszemy poniżej.

Koncepcja samowentylacji (SBL) sprawia, że ubrania schną dużo szybciej bez dodatkowego zużycia energii oraz bez dodatkowych elementów wentylacyjnych.

Koncepcja ZBLT umożliwia efektywną wymianę powietrza oraz suszenie ubrań za pomocą specjalnego urządzenia wentylacyjnego.

 

Szafy na ławeczce, na cokole, jedno i dwu poziomowe

Dostępne są różne modele szaf do szatni, wymienić możemy szafy na ławeczce lub na cokole, szafy jedno- i dwupoziomowe – oczywiście wszystkie w różnych wielkościach. Wybór optymalnego w danym przypadku modelu zależy od preferencji i potrzeb zainteresowanego, jak i od wielkości szatni.

Niezależnie od modelu, na który się zdecydujemy, ważne, abyszafa miała porządną konstrukcję metalową i solidny zamek. Wtedy znajdujące się w niej mienie będzie w 100% bezpieczne a szafa będzie nam służyć całymi latami.

Meble biurowe

Dokumenty, teczki, kartoteki – gdy wszystko jest odpowiednio poukładane praca  przebiega dużo sprawniej. Wśród dostępnych na rynku mebli biurowych znajdziemy wiele bardzo funkcjonalnych rozwiązań.

Szafy uniwersalne

Pojemna szafa uniwersalna z półkami o dobrej nośności z pewnością przyda się w każdym biurze. W takiej szafiez powiedzeniem umieścimy segregatory, zapas papieru i wszelkiego typu artykuły. Co istotne,dostępne są również szafy o zwiększonej ognioodporności, dzięki dżemu owa szafa będzie idealnym miejscem na przechowywanie ważniejszych dokumentów. 

W biurach o niewielkiej powierzchni sprawdzą się szafy z drzwiami przesuwnymi, które nie zabierają cennej przestrzeni. 

Szafki kartotekowe

Wiele biur wyposażonych jest w szafy kartotekowe, które umożliwiająwygodne przechowywanie między innymi teczek wiszących formatu A4. Tego typu szafki dostępne są w różnych wielkościach i wyposażone w szuflady na prowadnicach z pełnym wysuwem.

Warto pamiętać o tym, że szafki kartotekowe powinny mieć solidną konstrukcję, dobrze też jeśli wyposażone są w zamek. 

Szafy na środki czystości

W pomieszczeniach gospodarczych nie może zabraknąć szafy na różnego typu środki czystości. Takie szafy wyposażone są w drążek z haczykami, na których można zawiesić szczotki, w półki, na różnego typu preparaty i akcesoria do sprzątania Spód szafy jest natomiast idealnym miejscem na wiadra i wiaderka. 

Meble warsztatowe

Idealne meble do warsztatu? Z pewnością powinny być wykonane z porządnych materiałów i wyposażone w półki o dużej nośności. Dostępne są też modele z bardzo funkcjonalnymi pojemnikami, w których można umieścić różnego typu artykuły, jak i z szufladami.

Zajdziemy wiele ofert mebli do biura, warsztatu czy pomieszczenia gospodarczego, warto jednak przed ich zakupem przemyśleć kilka kwestii i zdecydować się zakup tych, które będą idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Powrót